Мова:укр
|
eng

ПРО ВІДЗНАКУ

Відзнака «Золотий письменник України» заснована Тетяною та Юрієм Логушами та надається письменникам-романістам Міжнародним Благодійним Фондом «Мистецька Скарбниця» з метою відзначити та вшанувати тих українських письменників, чиї романи здобули широке визнання читачів, про що свідчать тиражі їхніх творів,  які сумарно перевищують 100 тисяч примірників, виданих у формі паперової книжки за період від 1991-го року до теперішнього часу; донести до свідомості суспільства вагомість знайомства із «Золотими письменниками» України для ще більшої популяризації їхніх творів та збільшення накладів; сприяти розвитку українського красного письменства в Україні та в цілому світі.

Докладнiше


Відзнака «Золотий письменник України» заснована Тетяною та Юрієм Логушами та надається письменникам-романістам Міжнародним Благодійним Фондом «Мистецька Скарбниця» з метою: відзначити та вшанувати тих українських письменників, чиї романи здобули широке визнання читачів, про що свідчать тиражі їхніх творів, які сумарно перевищують 100 тисяч примірників, виданих у формі паперової книжки за період від 1991-го року до теперішнього часу; донести до свідомості суспільства вагомість знайомства із «Золотими письменниками» України для ще більшої популяризації їхніх творів та збільшення накладів; сприяти розвитку українського красного письменства в Україні та в цілому світі. 

Золотими письменниками України можуть стати автори романів які видані українською мовою або в перекладі українською мовою, якщо автор є громадянином України або є громадянином інших країн, але має українське походження або родом з України та якщо їхні романи видані в Україні та за межами України з сумарними накладами, що перевищують 100 тисяч примірників.

Відзнака вручається не частіше одного разу на рік на Урочистій церемонії.

Для пошуку і відбору кандидатів на Відзнаку та для організації роботи з її вручення, в рамках МБФ «Мистецька Скарбниця» засновники створюють Організаційний комітет. В цей Оргкомітет входять засновники та особи, призначені засновниками, в тому числі: юрист, представник аудиторської фірми, представники видавництв, літературознавці та культурологи, інші.

Сотні тисяч читачів віддали багатьом авторам тепло своїх сердець.

Настав час осяяти їх імена!

Новини

27.08.2014

Видавництво "Нора-Друк" підписало ліцензійну угоду з французьким видавництвом Мішель Лафон (Michel Lafon) на переклад та видання французькою мовою детективного роману Андрія Кокотюхи «Аномальна зона» 

Фабула роману побудована на дивних фактах, які відбуваються на Поліссі у покинутих селах Житомирщини. Кажуть, в одному з них із людьми трапляються дива. Спочатку люди зникають, а потім - повертаються, але вже нічого не пам'ятають…

Детальніше
02.10.2013

Тетяна Логуш вручає відзнаку "Золоті письменники України" Генрі Лайон Олді! 

Генрі Лайон Олді — творчий псевдонім українських письменників-фантастів з Харкова Дмитра Громова і Олега Ладиженського, разом пишуть з 1990 року, активно публікуються з 1993 року. На сьогодні вони стали одними з найвідоміших авторів російськомовної фантастики. В літературному багажі Генрі Лайона Олді близько 30 романів.

Детальніше
02.10.2013

Тетяна Логуш вручає відзнаку "Золоті письменники України" Андрію Валентинову - відеорепортаж 

Вручення відбулося в рамках Національної премії з фантастики 28 вересня 2013 у бібліотеці Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут".

Детальніше
29.04.2013

Андрій КОКОТЮХА: «Художній твір – це не гасло, а письменник – не учасник мітингу. Це не прапороносець» 

Андрій Кокотюха – літературно активний вітчизняний діяч, який про професійну словесну кухню може розказати багато і цікаво. І сьогодні він розповість нам про «Коронацію слова» і вітчизняний детектив, про розірвану Україну і дражливу тему УПА, про «Червоного» і свої жіночі псевдоніми, а ще дасть кілька «кокотюхівських» порад і відповість на запитання: «Як стати українським письменником?»

Детальніше
24.04.2013

Лузіна і Жадан презентували «Палату № 7» 

23 квітня у столичному Музеї медицини Сергій Жадан та Лада Лузіна презентували перший свій спільний проект — книжку, яку має назву «Палата № 7». Свої тексти вони читали, застосовуючи детектор брехні.

Детальніше

Партнери

Спонсори:

$title

$title

$title

$title

$title

Почесні спонсори:

$title

$title

$title

Інформаційні спонсори:

Інформаційні партнери

Інформаційні партнери

$title

$title

$title

$title

$title

$title

$title

$title

$title

$title

$title

Партнери:

Радіо партнери:

Медіа-патронат:

Партнер прес-конференцій:

Партнер локації:

Генеральний Інтернет-партнер: