Церемонія нагородження

Церемонія нагородження«Золоті письменники України»! 

 

24-го листопада 2012 у гідній залі нового Гранд готелю «Fairmont» відбулася Перша Церемонія нагородження «Золоті письменники України».

На літературній події вшанували Розстріляне відродження, що дуже рідкісно відбувається в літературному світі та суспільстві. Це більше 220 письменників яких знищив Радянський репресивний режим в 30-х роках, серед них Микола Хвильовий, Микола Куліш, Валер'ян Підмогильний, Косинка Григорій, Павло Филипович, Плужник Євген, Зеров Микола, Свідзинський Володимир, Йогансен Майк, Фальківський Дмитро та багато інших. Загалом, в один день за рішенням несудових органів, було страчено понад 100 осіб представників української інтелігенції - цвіту української нації.

Не лише Розстріляне відродження, алей українців, яких масово знищували голодоморомв 30-х роках Сталінським режимом. За даними науковців, загальна кількість людських втрат від Голодомору становить від 4 до 7 мільйонів осіб.

Подію побачили не тільки гості заходу, але й Інтернет-користувачі. Онлайн-трансляцію, яка відбувалася на сайті goldenwriters.com.ua, забезпечила компанія «Адамант».

Оперативне розміщення на офіційному сайті Відзнаки та у Фейсбук здійснила компанія «Актівмедіа».

Засновники Відзнаки та господарі свята: Тетяна та Юрій Логуші.

Титул нової Золотої Відзнаки - новий етап розквіту української літератури.

Відзнака «Золотий письменник України» надається письменникам-романістам, чиї романи здобули широке визнання читачів, про що свідчать наклади їхніх творів, які сумарно перевищують 100 тисяч примірників, виданих у формі паперової книжки за період від початку 2000-го року до теперішнього часу.

Шляхетним ведучим вечора бувНародний артист України Олексій Богданович.

Серед запрошених гостей були письменники, посли і дипломатичні представники, зірки опери та естради, представники бізнесу та видавничої справи.

Відзнаки вручали:Перший президент України Леонід Кравчук, академік ілітературознавець Микола Жулинський, екс прем’єр-міністр Юрій Єхануров, посол Голландії Пітер Ян Волтерс, посол Австрії Вольф ДітріхХайм, посол України в Канаді Ігор Осташ, професор та член Римського клубу Богдан Гаврилишин, виконавчий директор Міжнародного фонду «Відродження» Євген Бистрицький,перший секретар і керівник відділу культури посольства НімеччиниДіркЛехельт, директор польського інституту в КиєвіЯрослав Годун, виконавчий директор Французького інституту в Україні ФранкіБландо, нащадок роду українських промисловців і меценатів Терещенків Мішель Терещенко, телеведучаАнна Гомонай,генеральний директор «Едіпрес Україна» Інна Катющенко,керівник проекту «Luxurylife» Ірина Гейван, культурний діяч Олег Скрипка.

Концертна програма: академічний хор «Аніма», гурт «Правиця», Тарас Компаніченко, Павло та Петро Приймаки, Наталя Шелепницька, Ольга Ошитко, ансамбль «Зернятко», Ігор Жук, Ілларія, Алла Попова.

Інформація для медіа: за тел. 067 232 50 20 або електронною поштою: press.koronatsiya1@gmail.com